sprüche für trauzeugen texte für beste freundin partner suchen kostenlos ohne anmeldung spruch duschen partnersuche erfurt deutschland
a
Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Sali doświadczania świata

Sali doświadczania świata

go here Grupa uczniów klasy 7a miała możliwość uczestniczenia w prezentacji sali doświadczania świata. Nowej w naszej szkole terapii Snoezelen realizowanej w ramach realizacji Projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Rozwijamy umiejętności, potęgujemy zdolności, dodajemy pewności”.

see url Uczestnicząc w prezentacji uczniowie mieli możliwość przekonać się, że takie przeżycia z jednej strony odprężają nas, uspokajają, relaksują, a z drugiej strony– mówiąc w przenośni – „ładują nasze baterie”. To „naładowanie baterii” sprawia, że potem nasze myślenie, działanie, nasza kreatywność – wznoszą się na wyższy poziom.