/  2019-2020   /  Rekrutacja na zajęcia pozalekcyjne

Rekrutacja na zajęcia pozalekcyjne

W tym roku szkolnym w naszej szkole będą kontynuowane zajęcia pozalekcyjne w ramach projektu pn.: „Rozwijamy umiejętności, potęgujemy zdolności, dodajemy pewności”. Jest to projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014- 2020, Osi priorytetowej X „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna”.
Zapraszamy uczniów do udziału w zajęciach: języka angielskiego, informatyki, chemii, biologii, historii, logopedii, matematyki, terapii Snoezellen, terapii EEG Biofeedbeck, koła teatralnego, zajęć rozwijających i wyrównawczych w klasach I-III.

W ramach tych zajęć uczniowie będą rozwijać kompetencje kluczowe:
– umiejętność posługiwania się językami obcymi,
– umiejętności matematyczno-przyrodnicze,
– umiejętności informacyjno-komunikacyjne ICT.

Rekrutacja trwa do 20 września 2019r.

Zapraszamy!