/  2008-2009   /  Regionalny Festiwal Dzieci i Młodzieży pt. Bursztynowa Przystań

Regionalny Festiwal Dzieci i Młodzieży pt. Bursztynowa Przystań

W dniu 14 września 2008 roku w Zakroczymiu odbył się pierwszy Regionalny Festiwal Dzieci i Młodzieży pt. „Bursztynowa Przystań”. Zaprezentowały się na nim dzieci ze szkół w Warszawie, Płońsku, Nowym Dworze Mazowieckim, Nieporęciu  i Zakroczymiu.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I:
•Julia Nowak –kl. I b
•Wiktoria Morawska – kl. I b
•Dominika Szpakiewicz – kl. I d
•Dagmara Wasiak – kl. I a
•Arkadiusz Kuciński – kl. I a
•Dominik Turkowski – kl. I a
•Kamil Wynimko – kl.I a
•Filip Żuławnik – kl. I d
Przygotowywane przez Panią Anetę Sybicką dzieci zaprezentowały taniec pt. „Margherita”, którym oczarowały publiczność oraz oceniających Artura Pozorka z Urzędu Marszałkowskiego, Janusza Chojeckiego Zastępcę Dyrektora Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” i Norberta Późniewskiego Kierownika Działu Tańca i Folkloru z Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki. Nasi tancerze zdobyli II miejsce i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Kolejny raz dzieci pokazały wielki talent i godnie reprezentowały naszą szkołę.