/  2008-2009   /  Przedstawianie przygotowane przez kl. IIId

Przedstawianie przygotowane przez kl. IIId

W dniu 14  stycznia 2009r. klasa integracyjna IIId gościła dzieci niepełnosprawne z klas V i VI z Zespołu Szkół Specjalnych wraz z wychowawczynią Iwoną Giedrojć. Uczniowie naszej klasy zaprezentowali przedstawienie „Witamy zimę”. Pani Zima i Mróz zachęcali do wesołych zabaw zimowych. Ciepło ubrane dzieci z sankami i łyżwami cieszyły się z przybycia Srebrnej Pani. Dzieci zimą pamiętały również o głodnych ptakach i zającach. Nauczycielka udzielała dzieciom rad jak bezpiecznie bawić się na śniegu. Inscenizacja przeplatana była wesołymi piosenkami o zimie. Goście z zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie i rozpoznali postacie występujące w nim. Nagrodzili dzieci gromkimi brawami. Spotkanie integracyjne zakończyło się słodkim poczęstunkiem i wspólną zabawą przy muzyce. W piątek uczniowie naszej klasy zaprezentowali to samo przedstawienie klasom zerowym.