anquatschen mutschi verheiratete frau flirtet mit mir dating online when to meet girl random chat app sternzeichen waage und skorpion
see
a
Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Parada Niepodległości – 29 września 2018r.

Parada Niepodległości – 29 września 2018r.

W ciepłe, sobotnie popołudnie dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie naszej szkoły oraz licznie zgromadzeni płońszczanie przeszli ulicami naszego miasta w Paradzie Niepodległości. Maszerowali duzi i mali z balonikami i chorągiewkami. Wszyscy w tym dniu podkreślali, że są polskimi patriotami. Ważnym momentem było uroczyste przecięcie wstęgi i otwarcie „Ronda 100 – lecia Odzyskania Niepodległości”. Następnie biało–czerwony korowód udał się na płońskie Błonia, gdzie można było spotkać ważne osoby związane z dziejami naszego państwa: Marszałka Józefa Piłsudskiego, władców Polski oraz polskich żołnierzy. Piękne pieśni patriotyczne w wykonaniu uczniów uświetniły całą imprezę. Na zakończenie uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia i udali się na pyszną grochówkę.