/  2007-2008   /  Osiągnięcia w konkursach uczniów kl IIa

Osiągnięcia w konkursach uczniów kl IIa

Uczniowie klasy IIa stanowią wspaniały zespół edukacyjny i wychowawczy. W roku szkolnym 2007/2008 osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce ( 19 wyróżnionych). Chętnie biorą udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych  i osiągają w nich wysokie wyniki.

W konkursie miejskim w kategorii hasło „Pedałuj z głową i w kasku” nagrody zdobyli: Mikołaj Sawicki, Klaudia Śladowska, Mateusz Kaniewski, Karina Łuniewska, Przemek Połosak, Daniel Traczyński, w kategorii plakat – Łukasz Goszczyński.

W plastycznym konkursie powiatowym „Dbam o zęby” wyróżnienie Daniel Traczyński.
W miejskim konkursie plastycznym „Anioły na szkle malowane” nagroda dla Rafała Kępczyńskiego.

W miejskim konkursie literackim „Moje miasto Płońsk” nagrodzono Krystynę Banaszewską, Elwirę Barygę, Karinę Łuniewską, Julię Krawczyk, Emilię Tokarską, Julitę Więcław, Przemka Połosaka, Daniela Traczyńskiego.

W powiatowym konkursie plastycznym „Radosny uśmiech – radosna przyszłość” wyróżniono Karinę Łuniewską.

W wojewódzkim konkursie plastycznym „112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie” w etapie miejskim wyróżniono Klaudię Śladowską.

W szkolnym konkursie literackim „Był sobie wiersz” wyróżnienie zdobyła Karina Łuniewska.
W szkolnym konkursie czytelniczym II miejsce Julita Więcław.

Uczniowie znajdują czas na zajęcia pozalekcyjne. Do szkoły Muzyki i Tańca „Nutka” uczęszcza Elwira Baryga i Julita Więcław.

W Szkole Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu kształci się Krystyna Banaszewska.

W małych mażoretkach tańczą Sandra Dyna, Patrycja Sękowska Ola Józefowska, Julita Więcław, Karina Łuniewska, Klaudia Śladowska.

W płońskim klubie SPARTA Płońsk trenuje Łukasz Goszczyński.

Emilia Tokarska należy do PUKS Płońsk. Bierze udział w zawodach pływackich różnego szczebla. W tym roku szkolnym zdobyła 29 złotych medali, 9 srebrnych i 1 brązowy oraz wiele pucharów i statuetek.

Uczniowie klasy IIa stanowią wspaniały zespół, którym może szczycić się szkoła i rodzice.