Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2007-2008   /  Osiągnięcia Sportowe uczniów kl. IV b

Osiągnięcia Sportowe uczniów kl. IV b

Klasa IV B liczy 28 uczniów z tego 10 osób to znani w szkole sportowcy – Kamil Popowski, Marcel Malicki, Sylwia Wójciak, Adrianna Zyskowska, Monika Osica, Piotr Owczarzak

Karolina Wolska i Piotr Owczarzak
od stycznia 2007r. Tańczą a Warszawskim Klubie Tańca „Akcent”. Dzieci mają na swoim koncie wiele wyróżnień, dyplomów, medali i pucharów.
2007r. – II miejsce w Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy.
2007r. – I miejsce o Puchar Burmistrza miasta Płock.
19.01.2008r. – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w kombinacji tanecznej w Wyszkowie.

 

W dniu 19 stycznia 2008r. Kamil Popowski z rąk Burmistrza Miasta Płońska otrzymał gratulacje za uzyskanie nominacji w plebiscycie „NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA PŁOŃSKA – EDYCJA 2007”.

II miejsce w mistrzostwach powiatu w biegach przełajowych, statuetkę piłkarza dla najlepszego strzelca Turnieju Mikołajkowego w Halową Piłkę Nożną Chłopców rocznika 1997 i młodsi,
II miejsce w Zawodach Pływackich „TROFEUM MAZOWSZA”
II miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym, OKRĘGOWA LIGA PŁYWACKA WARSZAWY I MAZOWSZA
I miejsce po ośmiu rundach III edycji w Płońskiej Lidze Pływania
I miejsce w zawodach „PŁYWAJ ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”, stylem grzbietowym,
II miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym, zawody pływackie „TROFEUM MAZOWSZA”
II miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym, zawody pływackie „TROFEUM MAZOWSZA”

Ukoronowaniem dotychczasowych wysiłków na treningach pływackich są sukcesy osiągnięte na MISTRZOSTWACH POLSKI DZIECI 10 i 11 LETNICH, gdzie na dystansie 100m stylem grzbietowym zajął 10 miejsce w stawce kilkuset zawodników oraz 16 i 17 miejsce w pływaniu stylem grzbietowym i motylkowym.

MONIKA OSICA, kl. IVb
4 miejsce w Wielkanocnych Zawodach Pływackich na 50m
3 miejsce w zawodach o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. Nowe Miasto 28.09.07r. na 400m
2 miejsce w mistrzostwa Płońska w Biegach Przełajowych na 600m.
1 miejsce w zawodach ,,PŁYWAJ ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” w wyścigu stylem grzbietowym na 50m.
3 miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH na 600m.
2 miejsce w OGÓLNOPOLSKIM BIEGU ULICZNYM im. Piotra Sękowskiego na 600m.
2 miejsce w VIII GÓLNOPOLSKICH BIEGACH DNIA NIEPODLEGŁOŚCI. Ciechanów 10.11.2007r. na 800m.