/  2015-2016   /  Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W dniu 21 września 2015 r. o godz. 1100 wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku wraz z wychowawcami i rodzicami ruszyły na przemarsz ulicami Płońska. Maluchy trzymały kolorowe balony, kwiaty i barwne parasolki. Korowód prowadziła para żonglerów i rodzice niosący transparent z napisem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Aby zaakcentować to święto, dzieci ze śpiewem przybyły pod Urząd Miasta w Płońsku. Tam z radością powitała ich pani wiceburmistrz Teresa Kozera oraz pracownicy Urzędu. Po pięknym odśpiewaniu piosenki pt.: „Marsz przedszkolaków”, zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie wizyty przedszkolaki obdarowane zostały słodyczami i ruszyły w drogę powrotną do szkoły. Tu również czekał na nie słodki poczęstunek i życzenia od dyrekcji szkoły.