/  2020/2021   /  Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

12 listopada 2020r. o godzinie 9.00 zgłoszeni przez polonistów reprezentanci klas: 5a, 6b, 7a, 7b, 7s i 8a przystąpili do rozwiązania testu.

Z racji trudnej sytuacji epidemiologicznej olimpiada została przeprowadzona on-line. Uczniowie połączyli się z nauczycielem odpowiadającym za organizację konkursu za pomocą platformy Teams. Uczestnicy otrzymali link do strony organizatora: Olimpus i rozwiązywali test ze znajomości Mitologii Jana Parandowskiego. Uczniowie mieli 30 zadań wielokrotnego wyboru.

Szkołę Podstawową nr 3 im. S. Wyspiańskiego reprezentowali:

Z klasy 5a (opiekun merytoryczny: p. Sara Rudzińska): Zuzanna Burny, Alicja Rybka, Matylda Zyśk.

Z klasy 6b (opiekun: p. Anna Kacperska): Katarzyna Dryńkowska, Julia Golacik, Alicja Jaszczur, Zofia Kozłowska, Zuzanna Zagórska, Maja Zdybał.

Z klasy 7a (opiekun: p. Anna Kacperska): Izabela Kuskowska, Patrycja Mendelewska, Maja Kubińska, Agata Drwęcka, Emma Bistron, Krystian Balcerzak, Julia Cichocka, Natalia Raźna.

Z klasy 7b (opiekun: p. Sara Rudzińska): Nikola Patyk, Natalia Dobaczewska.

Z klasy 7s (opiekun: p. Anna Markowska): Tomasz Kicek.

Z klasy 8a (opiekun: p. Anna Markowska): Michał Bieńkowski, Katarzyna Drwięga, Oskar Gostomski, Oliwia Jóźwiak, Matylda Łukasiewicz, Maciej Maraszek, Daria Piekarz, Julia Pierścińska, Alan Piórkowski, Łukasz Skierkowski, Anna Szymańska.

Gratulujemy wiedzy i czekamy na wyniki!!!