/  2014-2015   /  Odwiedziny Świętego Mikołaja

Odwiedziny Świętego Mikołaja

W piątek 05 grudnia 2014 roku Szkołę Podstawową Nr 3 w Płońsku, jak każdego roku, odwiedził Święty Mikołaj, który pojawił się w towarzystwie swojej Śnieżynki. Gościowi bardzo spodobał się świąteczny wystrój szkoły. Mikołaj zjawił się z workami pełnymi „słodkich i owocowych” prezentów. Przy dźwiękach świątecznych melodii witał i obdarowywał dzieci na korytarzach oraz przy głównym wejściu do szkoły. Uczniowie mogli spotkać się z gościem, podać mu rękę, porozmawiać oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Odwiedził on dyrekcję, pracowników i uczniów wszystkich klas. Każda z nich przygotowała występ z okazji niezwykłych odwiedzin. Mikołaj w podziękowaniu za ciepłe przyjęcie obdarował dzieci i dorosłych prezentami oraz zapowiedział swoją wizytę w następnym roku.