/  2019-2020   /  Mikołajkowe zmagania sportowe

Mikołajkowe zmagania sportowe

Nasza szkoła dziś wyjątkowo tętniła życiem. Co prawda mikołajki dopiero jutro, ale u nas zagościł już świąteczny nastrój. Sala gimnastyczna wypełniła się małymi sportowcami ze wszystkich płońskich szkół podstawowych. Nauczyciele wychowania fizycznego zaprosili bowiem uczniów z klas I-III do nietypowych zmagań sportowych. Dzieci rywalizowały w konkurencjach, które nawiązywały do klimatu zbliżających się świąt. Celem turnieju było sprawdzenie umiejętności rywalizacji fair play, ale przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę. W tych zmaganiach nie było przegranych, a uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale, a także słodkie upominki. Cieszymy się, że magia świąt udzieliła się nie tylko zawodnikom, ale także kibicom, opiekunom oraz przybyłym gościom.

Mikołajkowe zmagania sportowe
71 zdjęć