/  2017-2018   /  Mikołajki

Mikołajkowe atrakcje w Szkole Podstawowej nr 3 im.
Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku

Od rana w płońskiej „Trójce” panowało wielkie zamieszanie. Wszystko za sprawą pewnego świętego w czerwonym płaszczu. Wokół rozbrzmiewała świąteczna muzyka, a na dziedzińcu pomocnicy Św. Mikołaja częstowali cukierkami. Święty zaparkował swoje sanie przy wejściu do szkoły, gdzie dzieci chętnie robiły pamiątkowe fotografie. Każdy uczeń został obdarowany drobnym upominkiem. Naszymi gośćmi w tym dniu byli: pan Jarosław Miłoszewski – trener personalny, oraz pan Konrad Portuszewski, którzy poprowadzili zajęcia sportowe dla uczniów klas 4 – 7. Klasy młodsze ćwiczyły zaś z panią Agnieszką Tomaszewską, nauczycielem naszej szkoły. Dzień przyniósł wszystkim moc wrażeń i radości. Z niecierpliwością czekamy na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.