/  2006-2007   /  Miejska Wigilia Pracowników Oświaty

Miejska Wigilia Pracowników Oświaty

Dnia 15 grudnia odbyła się w naszej szkole Miejska Wigilia Pracowników Oświaty Na tę podniosłą uroczystość poprzedzającą wieczór wigilijny w naszych domach przybyli zaproszeni przedstawiciele płońskich szkół: nauczyciele, dyrektorzy, a także radni naszego miasta z Panem burmistrzem Andrzejem Pietrasikiem oraz ksiądz Mirosław Tabaka, proboszcz parafii Maksymiliana Kolbe.
Zebranych gości w murach naszej odświętnie udekorowanej szkoły serdecznie powitała pani dyrektor Teodozja Godlewska. Nie zabrakło także ciepłych i pełnych życzliwości świątecznych życzeń. Następnie uczestnicy obejrzeli przedstawienie bożonarodzeniowe „Leśna historia o narodzinach Jezusa”. Po występie uczniów naszej szkoły goście podzieli się opłatkiem.
Przedstawienie jasełkowe zostało również zaprezentowane uczniom naszej szkoły. Występy odbyły się 17 grudnia 2006r.