/  2013-2014   /  Lekcja dla rodziców w klasie Ia

Lekcja dla rodziców w klasie Ia

Rodzice uczniów klasy Ia zostali zaproszeni na zajęcia otwarte z edukacji wczesnoszkolnej, które odbyły się 22 maja 2014r. Temat zajęć brzmiał: Dbamy o swoje zdrowie. Dzieci miały okazję zaprezentować się przed rodzicami. W czasie zajęć rozpoznawały i nazywały warzywa i owoce, posługiwały się pojęciem „witamina”, mówiły o wartościach odżywczych warzyw i owoców, opowiadały o zasadach zdrowego odżywiania. Na lekcji nie zabrakło tez ruchu przy muzyce. Lekcja wzbudziła duże zainteresowanie wśród rodziców. To wspaniała forma współpracy z rodzicami. Jest doskonałym uzupełnieniem informacji o dzieciach. Rodzice mogli w bezpośredni i atrakcyjny sposób poznać stosowane metody pracy na zajęciach. Mogli zobaczyć własne dziecko, ocenić jego wiadomości i umiejętności. Zajęcia zakończyły się życzeniami z okazji zbliżającego się Dnia Matki.