/  Aktualności   /  2018-2019   /  Kosmici z płońskiej „Trójki”

Kosmici z płońskiej „Trójki”

Marzeniem większości z nas – ludzi – jest choć raz znaleźć się w kosmicznej przestrzeni.
W karnawale wszystko jest możliwe. Międzyplanetarna podróż uczniów płońskiej „Trójeczki” przerosła najśmielsze oczekiwania. Najmłodsi wystartowali w środę w świat muzyki, rozrywki i świetnej zabawy.

Uczniowie klas 0-III w różnorodnych, kolorowych, niezwykle ciekawych przebraniach,
w towarzystwie interesujących postaci z bajek i animatorek w osobach uczennic z Samorządu Uczniowskiego, „pląsały” w rytm skocznych melodii przygotowanych przez wychowawców. Na specjalne zaproszenie Rady Rodziców gościli u nas: Kubuś Puchatek, Tygrysek, Kaczor Daffy, Tom i Jerry i inni. Za konsolą niezawodny pan Mariusz, a na parkiecie wspaniali opiekunowie, którzy zachęcali do zabawy. Uśmiechy od ucha do ucha „mówiły same za siebie”.

Tym optymistycznym akcentem zbliżyliśmy się do końca semestru. Przed uczniami długo wyczekiwane ferie. Areną kosmicznych gwiazd biegniemy na upragniony wypoczynek.