Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2007-2008   /  Konkurs Recytatorski kl. IV-VI

Konkurs Recytatorski kl. IV-VI

W piątek, 28 marca uczniowie klas IV-VI naszej szkoły wystartowali w finale szkolnego konkursu „Mistrz recytacji i humoru”.

Żeby uzyskać przychylność jurorów młodzi recytatorzy musieli wykazać się nie tylko talentem, ale również wspaniałą dykcją, trafną interpretacją, odpowiednim doborem repertuaru oraz stworzyć jak najlepsze wrażenie artystyczne. W finale konkursu wystartowało 30 wyłonionych w wewnątrzklasowych kwalifikacjach uczniów. Młodzież oceniało pięcioosobowe jury w składzie: przewodnicząca Marzanna Szacherska, oraz członkowie Anna Kacperska, Regina Makowska i Katarzyna Stryjewska. Konkurs wygrała Aleksandra Leszczyńska (Va), drugie miejsce zajęła Marta Archutowska (IVa), a trzecie Ewa Wojtek (VId). Wyróżnienia otrzymały: Marta Cendrowska (Vb), Gabriela Rębińska (IVc) i Katarzyna Szatkowska (Vd).