a
Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Koncert kolęd „Śpiewajmy i grajmy Małemu…”

Koncert kolęd „Śpiewajmy i grajmy Małemu…”

W piątek 21 grudnia 2018 roku odbył się koncert kolęd pod tytułem „Śpiewajmy i grajmy Małemu…”. Uczniowie podtrzymując piękną polską tradycję śpiewania kolęd zaprezentowali swoje talenty muzyczne: wokalne i instrumentalne, śpiewając i grając kolędy i pastorałki. „Cicha noc” wybrzmiała w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim i łacinie. Akompaniamenty tworzył pan Mariusz Gajewski razem z uczniami grającymi m.in. na skrzypcach, akordeonie, puzonie, klarnecie i flecie. Występ małych „artystów” był przygotowany przez pana Rafała Szymańskiego i spotkał się z aplauzem publiczności, czego wyrazem były gromkie brawa, które otrzymali. Wspólne kolędowanie wprowadziło wszystkich w iście świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój i przypomniało o tym, że święta są już blisko. Na zakończenie uroczystego koncertu zabrała głos Pani Dyrektor Teodozja Gorlewska, która podziękowała za przygotowanie występu i złożyła świąteczne i noworoczne życzenia.