/  2014-2015   /  Klub „Wiewiórka”

Klub „Wiewiórka”

Dnia 21 listopada 2014r w podziemiach Kościoła Św. Maksymiliana w Płońsku odbyło się spotkanie członków Klubu Wiewiórka. W imprezie tej uczestniczyli uczniowie klasy III B i III C wraz z opiekunkami oraz nagrodzeni uczniowie klas II naszej szkoły. Na początku zabrał głos prezes Zarządu Lokalnego PCK w Płońsku pan doktor M. Gołębiowski. Potem dzieci obejrzały przedstawienie na temat „Prawidłowej higieny jamy ustnej i całego ciała” ,które przygotowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2w Płońsku. Następnie rozstrzygnięto konkurs plastyczny pod hasłem ,,Zdrowe zęby – ładny uśmiech’’.

Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły to:

1Skotak Maja kl.II A

2 Kaliński Krystian kl II D

3 Wiśniewska Maja kl.II E

4Jóźwiak Oliwia kl II D

5Domański Michał klII C

Na zakończenie odbyły się konkursy i zagadki o tematyce zdrowotnej. Uczniowie klasy IIIB i IIIC brali w nich udział