/  2008-2009   /  Klasa IVe integracyjna

Klasa IVe integracyjna

Jesteśmy pierwszą w historii szkoły klasą czwartą, tworzącą zespół integracyjny. Nasza klasa liczy zaledwie 19 osób. Naszym wychowawcą jest Danuta Krysiak. Większość zajęć lekcyjnych prowadzona jest przez dwóch nauczycieli; nauczyciela przedmiotu i nauczyciela wspomagającego. Ponieważ chodzimy do klasy już czwarty rok, wszyscy doskonale się znamy. Możemy wzajemnie liczyć na siebie w trudnych chwilach. W tym roku szkolnym mieliśmy wspólną wycieczkę do Biskupina, odwiedziliśmy leśniczówkę w ramach prowadzonych Dni Lasu, dwukrotnie byliśmy już w Galerii „P”. W listopadzie odwiedziliśmy groby na płońskim cmentarzu oddając hołd wszystkim poległym podczas wojen. Braliśmy również udział w koncercie muzycznym „Klasyka na jazzowo” i przedstawieniu teatralnym „Mity”. Grupa dwunastu osób z naszej klasy, wzięła również udział w wycieczce do Warszawy gdzie zwiedzaliśmy Zamek Królewski i mieliśmy zajęcia sportowe: jazdę na łyżwach. Jesteśmy zespołem, który chętnie uczestniczy w różnych dodatkowych zajęciach. Mamy wśród nas mistrzynię w pływaniu, najlepszego bramkarza klas czwartych, kilku dobrych piłkarzy, sporą grupę chórzystów, malarkę i artystkę sceniczną. W naszych wszelkich przedsięwzięciach dzielnie pomagają nam rodzice za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.