/  2015-2016   /  Integracyjny wyjazd klasy 5a

Integracyjny wyjazd klasy 5a

W dniach 10-11 maja uczniowie klasy 5a wzięli udział w integracyjnym wyjeździe do ośrodka w Goszczycach. Po drodze odwiedzili szkołę w Sarbiewie, gdzie zostali serdecznie przyjęci przez dyrektora i nauczycieli placówki. W izbie pamięci wysłuchali krótkiej prelekcji na temat Macieja Kazimierza Sarbiewskiego i festiwalu związanego z tą postacią, którego kolejna edycja miała miejsce w poprzedni weekend. W ośrodku dzieci korzystały z boiska, siłowni i placu zabaw w parku, bawiły się w podchody, odbyły wycieczkę pieszą i rowerową, wieczorem spotkały się przy ognisku. Pod okiem pani pedagog Anny Żabowskiej uczniowie integrowali się podczas zabaw i konkursów sportowych. Pogoda dopisała, humory również.