Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Mikołajkowe szaleństwo w pizzerii.
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Mikołajkowe szaleństwo w pizzerii. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
czwartek, 02 czerwiec 2016

Czy dzieci w klasie czwartej wierzą jeszcze w Mikołaja ? No cóż, pewnie już nie, albo może wstydzą się przyznać, że wierzą :-) Każdy jednak lubi dostawać prezenty, a z nimi wiąże się magiczna data 6 grudnia, czyli Mikołajki. Dlatego też Pani Ania przygotowała małą niespodziankę, jak się później okazało całkiem miłą. Zamiast spędzić godzinę wychowawczą w szkole wybraliśmy się na krótką wycieczkę, spacerkiem aż do pizzerii "Verona". Tam też czekała już na nas pani, która dzięki uprzejmości właściciela, zorganizowała dzieciom zajęcia kulinarne i przekazała wiedzę dotyczącą przygotowywania i pieczenia pizzy. W wyniku praktycznych działań i dużemu zaangażowaniu dzieci pizze wędrowały do pieca. Później była degustacja. Mniam. ale pyszna pizza, " palce lizać" i smakuje tak wyśmienicie, a dlaczego? Dlatego, że każdy uczeń przygotował ją sam. To było ciekawe doświadczenie, a prezenty mikołajkowe "wylądowały " w brzuszkach uczniów.

 Image

 Image

 Image

 Image

 

< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed