Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow V D porządkuje teren wokół szkoły.
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
V D porządkuje teren wokół szkoły. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
czwartek, 02 czerwiec 2016

Tradycyjnie, jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata". Wszystkim nam przecież zależy, aby zająć się poprawą funkcjonowania naszej planety. Zależy też uczniom klasy V d, dlatego też w pewien piękny, wrześniowy poranek wraz z wychowawcą, postanowili zadbać przede wszystkim o porządek na terenie szkoły i jej najbliższym otoczeniu. Rękawiczki, worki, sportowe obuwie i ogromny zapał do pracy sprawiły, że uporali się z tym zadaniem błyskawicznie. Jak widać na fotografiach, opróżnione zostały wszystkie szkolne kosze, trawniki dokładnie przeczesano w poszukiwaniu najdrobniejszych nawet śmieci, zaś otaczające szkołę "skalniaki" uporządkowano . Najbardziej wytrwali dotarli aż do pobliskiego stadionu i tam dość szybko napełnili wszystkie przygotowane worki. Nie dość, że zrobili coś pożytecznego dla środowiska, to jeszcze doskonale się przy tym bawili. I o to właśnie chodzi :-)

 Image

 Image

 Image

 Image

 

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 02 czerwiec 2016 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed