Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Dzień Otwarty w Gimnazjum nr2-2016r
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Dzień Otwarty w Gimnazjum nr2-2016r PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
czwartek, 12 maj 2016

Dnia 9 maja 2016 r. klasa VI d uczestniczyła w Dniu Otwartym zorganizowanym przez Gimnazjum nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku. Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia budynku szkoły, zapoznania się z ofertą edukacyjną, obejrzenia przykładowych zajęć plastycznych, wysłuchania zespołu muzycznego, oraz wzięcia udziału w pokazie pierwszej pomocy przedmedycznej. Swoje prezentacje przedstawiły klasy: ekologiczna, sportowa, matematyczna, proobronna, językowa.

 Iwona Idzikowska

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

Ostatnia aktualizacja ( niedziela, 15 maj 2016 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed