Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Klasa 6d w muzeum w Warszawie.
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Klasa 6d w muzeum w Warszawie. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
poniedziałek, 14 marzec 2016

Dnia 10 marca 2016 r. klasa 6d były na wycieczce w Warszawie. W Muzeum Ewolucji poznawaliśmy kręgowce lądowe. Nasze zaciekawienie wzbudziły szkielety dinozaurów. Podziwialiśmy skamieniałe tropy tych zwierząt. Dowiedzieliśmy się także, że niektóre z nich żyły na terenie naszego kraju. W Muzeum Techniki, w planetarium oglądaliśmy niebo nocą. Poznawaliśmy gwiazdy i gwiazdozbiory. Mogliśmy także zobaczyć i dotknąć surowce wydobywane w Polsce. Chłopcy z zainteresowaniem oglądali stare motocykle, samochody i samoloty. Wszyscy byliśmy zadziwieni tym jak duże były pierwsze telefony, oraz faktem, że pierwszy komputer zajmował cały pokój.

                                                                                     Iwona Idzikowska

 Image

 Image

 Image

 Image

 

 

Ostatnia aktualizacja ( niedziela, 15 maj 2016 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed