Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Cyfrowa Szkoła arrow Lekcja otwarta w ramach programu"Cyfrowa szkoła
poniedziałek, 16 lipiec 2018
 
 
Lekcja otwarta w ramach programu"Cyfrowa szkoła PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
sobota, 08 czerwiec 2013

Dnia 22.05.2013 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku odbyła się lekcja otwarta przeprowadzona w ramach programu „Cyfrowa szkoła”. Lekcję z Zajęć Technicznych w klasie IVb przeprowadził nauczyciel przedmiotu Marek Konarzewski. W zajęciach uczestniczyli nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 3, oraz nauczyciele z pozostałych szkół tworzących sieć współpracy nr 15 w ramach programu pilotażowego „Cyfrowa szkoła” (SP w Krajkowie, SP nr 7 w Mławie, SP w Ojrzeniu, SP w Sońsku). W lekcji brali również udział nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu z Przasnysza, którzy zostali zaproszeni przez dyrektora szkoły w celu zapoznania nauczycieli tej  szkoły z programem „Cyfrowej Szkoły” Wszyscy mogli obserwować pracę uczniów m.in. metodą programowaną z użyciem komputera. Uczniowie klasy IVb utrwalali swoje wiadomości z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez rozwiązywanie ćwiczeń interaktywnych zamieszczonych w Internecie.

Po omówieniu lekcji koordynatorzy programu ze wszystkich szkół wzięli udział w spotkaniu lokalnym sieci współpracy nr15, w ramach realizacji projektu: Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach. Spotkanie sieci nr 15 poprowadziła Emilia Elert - trener CEO, nauczyciel języka polskiego w Gimnazjum nr 2 w Płońsku.

Marek Konarzewski - nauczyciel zajęć technicznych.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 

Ostatnia aktualizacja ( sobota, 08 czerwiec 2013 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed