Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Szkoła Bezpiecznego Internetu arrow Organizatorzy, Partnerzy i patroni
poniedziałek, 16 lipiec 2018
 
 
Organizatorzy, Partnerzy i patroni PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
poniedziałek, 05 listopad 2012

Fundacja Kidprotect.pl powstała w 2002 roku. Jako pierwsza w Polsce podjęła temat bezpieczeństwa dzieci w Internecie oraz zwalczania pornografii dziecięcej oraz pedofilii online. Fundacja prowadzi projekty edukacyjne skierowane do dzieci i młodzieży, rodziców i wychowawców. Stale współpracuje z organami ścigania, oferując pomoc w ujmowaniu sprawców, udzielając porad i szkoleń. Aktywnie uczestniczy w pracach nad zmianami legislacyjnymi. Poprzez specjalnie utworzoną jednostkę, Centrum Edukacyjne Fundacji Kidprotect.pl, oferuje szkolenia z obszaru wszystkich programów realizowanych przez fundację dla nauczycieli, rodziców, uczniów oraz dla przedstawicieli organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości. W ramach Porozumienia Dzieci Pod Ochroną, Fundacja Kidprotect.pl współorganizowała ogólnopolską kampanię Bicie Jest Głupie, która spotkała się z dużym uznaniem rodziców i opiekunów. Jej kontynuacją i rozwinięciem jest ogólnopolski program "Mądrzy Rodzice".

GRUPA TP - lider na polskim rynku telefonii stacjonarnej, Internetu oraz transmisji danych. Członek światowej grupy telekomunikacyjnej France Telecom. Operator dwóch kanałów telewizyjnych - Orange sport i Orange sport info. Od początku istnienia, firma część swoich zysków przeznaczała na cele społeczne. W 2005 roku Grupa TP zdecydowała się powołać własną Fundację. Tak powstała Fundacja Orange, która aktywnie uczestniczy w życiu społecznym prowadząc autorskie programy lub wspierając wartościowe działania innych organizacji pozarządowych w zakresie edukacji dzieci i młodzieży, ochrony zdrowia, krzewienia kultury oraz w zakresie pielęgnowania i ochrony dziedzictwa narodowego.

Symantec - Firma Symantec jest światowym liderem w dziedzinie zabezpieczeń, pamięci masowych i zarządzania systemami. Naszym klientom — zarówno indywidualnym, małym firmom, jak i największym globalnym organizacjom — pomagamy zabezpieczać dane i zarządzać nimi, chroniąc je przed zagrożeniami skuteczniej i bardziej kompleksowo niż jakakolwiek inna firma na świecie. Jako czwartemu pod względem wielkości niezależnemu producentowi oprogramowania na świecie, korzystającemu z własnej globalnej sieci wywiadowczej, zależy nam przede wszystkim na wyeliminowaniu zagrożeń danych, technologii i procesów bez względu na urządzenie, platformę, interakcje i lokalizację. Nasze oprogramowanie oraz usługi zapewniają całkowitą ochronę w sposób umożliwiający łatwe zarządzanie i automatyczne egzekwowanie środków kontrolnych, dając pewność podczas korzystania z informacji i ich przechowywania.

 

Partnerzy i patroni

 Partnerzy honorowi:

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Rzecznik Praw Dziecka

 Partnerzy:

Microsoft

Serwis Nasza Klasa

Serwis Allegro

PEGI

Venti

Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 05 listopad 2012 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed