Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Szkoła Bezpiecznego Internetu arrow O programnie Szkoła Bezpiecznego Internetu
poniedziałek, 16 lipiec 2018
 
 
O programnie Szkoła Bezpiecznego Internetu PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
poniedziałek, 05 listopad 2012

Internet to wspaniały wynalazek. Korzystają z niego niemal wszyscy – dzieci i dorośli. Internet jest kopalnią wiedzy i informacji, platformą kontaktu, miejscem nauki, placem zabaw, sklepem, kuźnią kultury. Wykorzystujmy go do tych celów! Program Szkoła Bezpiecznego Internetu ma pomóc Rodzicom i Nauczycielom w wychowaniu dzieci do Internetu. Nauczyciele oraz opiekunowie, chcąc zapewnić bezpieczeństwo swoim wychowankom, muszą zdobyć podstawową wiedzę na temat funkcjonowania sieci oraz kwestii prawnych z tym związanych. Nasza Szkoła stara się o zdobycie Certyfikatu „Szkoła Bezpiecznego Internetu". Certyfikat ten mogą uzyskać szkoły, które stale dbają o bezpieczeństwo uczniów w Internecie, zapewniają im wsparcie merytoryczne oraz pomoc.

 

Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 05 listopad 2012 )
< Poprzedni
 
Top! Top!
0 queries executed