Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Szkoła bez Przemocy arrow Spotkanie uczniów klas I-VI z dzielnicowym Komendy Powiatowej Policji W Płońsku.
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Spotkanie uczniów klas I-VI z dzielnicowym Komendy Powiatowej Policji W Płońsku. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
piątek, 23 grudzień 2011
Spotkanie uczniów klas I-VI z dzielnicowym Komendy Powiatowej Policji W Płońsku.

W dniu 22.12.2011r. uczniowie wszystkich klas I-III i IV-VI uczestniczyli w spotkaniach z dzielnicowym Komendy Powiatowej Policji w Płońsku – Panem Pawłem Wudarczykiem. Spotkanie poświęcone było bezpieczeństwu dzieci i młodzieży w szkole i podczas spędzania czasu wolnego ze szczególnym uwzględnieniem okresu świątecznego i zbliżających się ferii zimowych.

 

 Image

 Image

Ostatnia aktualizacja ( niedziela, 25 grudzień 2011 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed