Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Wolontariat arrow Program działań wolontaryjnych w roku szkolnym 2011/12
piątek, 20 kwiecień 2018

Program działań wolontaryjnych w roku szkolnym 2011/12 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 19 grudzień 2011

O tegorocznych działaniach wolontaryjnych.

-Organizacja akcji świątecznej ,,Pomóżmy Świętemu Mikołajowi” w ramach, której zbierać będziemy dary dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły (słodycze, zabawki, odzież, obuwie, książki, artykuły spożywcze, gry).

-Spotkanie z oraz młodzieżową liderką wolontariatu

-Organizacja konkursu plastycznego ,,LUBIĘ POMAGAĆ”,

-Zbiórka karmy dla zwierząt w ramach organizacji szkolnej akcji ,,Pomóżmy zwierzakom ze schroniska w Pawłowie przetrwać zimę”.

-Przydział paczek świątecznych dla najbiedniejszych rodzin przy współpracy Parafii Świętego Michała Archanioła.

-Zbiórka pieniędzy dla adoptowanych przez szkołę dwóch chłopców z Burundi w ramach ,,Adopcji serca” oraz przesłanie do miejsca ich pobytu prezentu na Święta Bożego Narodzenia.

-Przygotowanie gazetki o działalności Wolontariatu

-Przedstawienie prezentacji propagującej Wolontariat na godzinach wychowawczych.

-Udział w apelu poświęconym propagowaniu idei wolontariatu, przedstawienie działań szkolnej grupy wolontariuszy.

-Prezentacja filmów propagujących wolontariat.

-Wręczenie dyplomów najaktywniejszym wolontariuszom.

.

Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 19 grudzień 2011 )