Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowych arrow Osiągnięcia sportowe 2010/2011
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Osiągnięcia sportowe 2010/2011 PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
środa, 08 czerwiec 2011
Osiągnięcia sportowe

W roku szkolnym 2010/2011 po raz czwarty z rzędu zdobyliśmy Mistrzostwo Powiatu w rozgrywkach sportowych. Do tego sukcesu szkoły przyczyniły się występy naszych uczniów w zawodach szkolnych na szczeblu Powiatowym, Rejonowym oraz Mazowieckim. Mistrzami Powiatu zostaliśmy w sztafetowych biegach przełajowych chłopców oraz dziewcząt.   Mistrzostwo powiatu zdobyły dziewczynki w czwórboju lekkoatletycznym, a chłopcy uplasowali się na drugiej pozycji. W indywidualnych biegach przełajowych Jakub Rachocki wywalczył tytuł Mistrza Powiatu oraz Mistrza Rejony, a jego koleżanka z klasy sportowej Emilka Tokarska w tej rywalizacji zdobyła srebro w Powiecie, a w Rejonie uplasowała się na 3 miejscu.  Wicemistrzostwo wywalczyli koszykarze i koszykarki, a reprezentacja piłkarska chłopców zdobyła brązowy medal. W powiecie rywalizowaliśmy również w mini piłce koszykowej, mini piłce ręcznej, unihokeju oraz w Pływaniu.
W rywalizacji Rejonowej szkoła wywalczyła 3 miejsce w Pływaniu drużynowym oraz 3 miejsce w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt. Zaś najlepsi byliśmy w sztafetowych biegach przełajowych  dziewcząt, a chłopcy w tej rywalizacji uplasowali się na drugiej pozycji. Reprezentacja szkoły wywalczyła 5 i 6 miejsce w rywalizacji Mazowieckiej w biegach przełajowych, piątą lokatę zdobyli chłopcy, a szóstą dziewczynki. Jakub Rachocki w Mazowieckich Igrzyskach Szkolnych w indywidualnych biegach przełajowych wywalczył 5 miejsce.
Szkoła startowała również w miejskich imprezach sportowych: mini piłka nożna mini piłka siatkowa oraz lekkoatletyka, wszystkie te turnieje kończyliśmy na pierwszym miejscu. W Ogólnopolski turnieju piłkarskim z podwórka na stadion na szczeblu powiatowym zdobyliśmy 3 miejsce.
Do tych sukcesów przyczyniły się uczniowie  klas 2-3, 4-6 oraz klasa sportowa.
Reprezentacja Dziewcząt – Tokarska Emilka, Elżbieta Walczak, Magdalena Szymborska, Natalia Borowska, Izabela Zarecka, Kędzierska Izabela, Zielińska Karolina, Kostrzewa Weronika, Wiśniewska Iwona, Anna Mączyńska, Ola Dublas, Barbara Lewandowska, Górecka Izabela, Kinga Lubelska, Katarzyna Malinowska, Jarosławska Anastazja, Zosia Szulc, Maja Szymańska.
Reprezentacja Chłopców –  Rachocki Jakub, Cieśluk Wiktor Franciszek, Jan Piotrowski, Krystian Fronczak, Krzysztof Orłowski, Patryk Ziemiński, Paweł Lewandowski, Łukasz Rychter, Marcin Wiśniewski, Zuba Dawid, Mikołaj Sawicki, Daniel Tokarski, Mochocki Radosław, Adam Białęcki, Kuciński Mateusz, Kamiński Rafał, Kuszmider Adam, Śuliński Adrian, Alek Saleh, Kred Dawid, Woźniak Adam, Pietrzyk Mateusz, Ernest Klimkiewicz, Alan Godziński, Dylewski Rafał, Lubelski Michał, Szacherski Mateusz, Sokołowski Miłosz, Żuławnik Filip, Wronka Klaudiusz, Długoszewska Aleksandra, Krakowiak Weronika, Piotrowski Jakub.


Ostatnia aktualizacja ( środa, 08 czerwiec 2011 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed