Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Klasa IId integracyjna-Dzień Babci,Dziadka 2010/11
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Klasa IId integracyjna-Dzień Babci,Dziadka 2010/11 PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
poniedziałek, 07 marzec 2011
W dniu 28 stycznia 2011r. w klasie IId integracyjnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali aktorzy zaprezentowali bajkę pt. „Jaś i Małgosia”. Wcielając się w role Jasia, Małgosi, Baby Jagi, wiewiórki,  przenieśli dziadków w bajkowy świat. Kolorowe stroje, rekwizyty, wesołe piosenki, dekoracja, Baba Jaga częstująca piernikami – wszystko to zostało docenione przez gości gromkimi brawami i licznymi pochwałami. Dzieci złożyły życzenia i wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie zrobione przez nich ramki ze zdjęciami. Uroczystość zakończyła się słodkim, poczęstunkiem.
Tę samą bajkę, 4 lutego, dzieci zaprezentowały  zaproszonym gościom: uczniom niepełnosprawnym z Zespołu Szkół nr 3, klasie 0a, 0b oraz Id integracyjnej. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, mali widzowie ze skupieniem obserwowali przedstawienie.

 Image

 Image

 Image

 Image

Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 07 marzec 2011 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed