Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Lekcja otwarta w klasie II d integracyjnej2010/2011
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Lekcja otwarta w klasie II d integracyjnej2010/2011 PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
czwartek, 25 listopad 2010

Lekcja otwarta w klasie II d integracyjnej

W dniu 16 listopada 2010r. w klasie II d integracyjnej odbyła się lekcja otwarta na temat zwiedzania zabytków Krakowa.  Na tę specjalną lekcję przybył do nas gość ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ciechanowie,  dyrekcja naszej szkoły p. Teodozja Gorlewska, p. Ewa Kiraga, p. Marzanna Szacherska oraz panie uczące w Szkole Podstawowej nr 2 w Płońsku i Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku. Po wirtualnych zabytkach Krakowa oprowadzała uczniów wychowawczyni Aneta Sybicka przebrana w ludowy strój krakowski. Dzieci rozwiązały krzyżówkę multimedialną, poznały legendę o dzielnym hejnaliście z wieży mariackiej, w grupach układały puzzle przedstawiające zabytki Krakowa i  redagowały zdania zachęcające do  ich zwiedzania. W przerwie zaprezentowały gościom taniec krakowiak. Zajęcia trwały dwie godziny. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i aktywnością co zostało zauważone przez gości.

 Image

 Image

Image

 

 

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 25 listopad 2010 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed