Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow KLASA IV D INTEGRACYJNA 2009/2010
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
KLASA IV D INTEGRACYJNA 2009/2010 PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
poniedziałek, 10 maj 2010

KLASA IV D INTEGRACYJNA 2009/2010

Klasa IV d integracyjna liczy 20 uczniów.Uczniowie uczęszczają na zajęcia reedukacyjne, logopedyczne oraz dydaktyczno – wyrównawcze. Cała klasa uczy się dodatkowo informatyki. Chętni mogą rozwijać swoje  zainteresowania w kołach zainteresowań   i dodatkowo uczyć się języka rosyjskiego. Wspólna nauka i praca oraz zabawa integruje klasę i przynosi wszystkim wymierne korzyści.Uczniowie tej klasy uczestniczyli 16 września 2009 r. w Ogólnopolskiej Akcji „ Sprzątanie Świata” porządkując las w Kucharach. Po wspólnej pracy dzieci  piekły  kiełbaski  i  bawiły się na terenie leśniczówki, a potem oglądały miejscową Izbę Pamięci

Image 

W dniu 09 .11.2009 r. byliśmy na wystawie  z okazji 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej zatytułowanej „W hołdzie płońszczanom pokolenia lat wojny i okupacji” w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Płońsku przygotowanej przez dokumentalistów Pracowni Dokumentacji Dziejów Płońska dla uczczenia pamięci Mieszkańców Płońska i Ziemi Płońskiej, których dzieciństwo, młodość lub wiek dojrzały przypadły na lata II wojny światowej.

 Image

 Image

W dniu 24.11. 09 r. byliśmy na wycieczce klasowej w Warszawie w kinie interaktywnym Ciemna Park, gdzie oglądaliśmy w 6 różnych salach  projekcję „Cztery żywioły”.

 Image

 Image

Tego samego dnia dzieci uczestniczyły na terenie naszej szkoły w zabawie andrzejkowej.
 Image

Wspólne dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku w dn. 22.12.2009 r.– Wigilia klasowa.

 Image

 Image

 

Klasa uczestniczyła również w przygotowaniu  jasełek bożonarodzeniowych  w ramach koła misyjnego.

 Image

W dniu 18.01.2010 r. poszliśmy zapalić znicze przy pomniku upamiętniającym mord 78 płońszczan , który miał miejsce na Piaskach właśnie 18.01. 1945 roku  .

Image 

Klasa zorganizowała mikołajki klasowe i zabawę choinkową. Dzieci w klasie miały przygotowany poczęstunek,  a tańczyły na sali gimnastycznej.

 Image

 Image

 

W dniu 16.04 10 r. delegacja uczniów klasy IV d uczestniczyła wraz z delegacjami innych klas w wycieczce szkolnej do Warszawy w celu oddania hołdu parze prezydenckiej i innym 94 ofiarom katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.

Image Image

 

 

 

 

                

 

 

                               

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 11 maj 2010 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed