Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Klasa Id integracyjna przedstawienie 2009/2010
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Klasa Id integracyjna przedstawienie 2009/2010 PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
wtorek, 09 marzec 2010

„Stary Rok minął, w Nowy się zmienia, niech się Wam spełnią wszystkie marzenia” – pod takim hasłem w dniu 23 lutego 2010 roku klasa Id integracyjna zaprezentowała przedstawienie „Noworoczne życzenia”. Inscenizację obejrzały dzieci z kl.0a, 0c, uczniowie klasy V z Zespołu Szkół nr 3 wraz z wychowawczynią Iwoną Giedrojć oraz dyrektor naszej szkoły pani Teodozja Gorlewska.Dzieci, udekorowane szarfami z nazwami miesięcy, przedstawiły uroki wszystkich miesięcy i czterech pór roku. Dwunastu braci powitali gościnnie Zima i Nowy Rok. Mądra i doświadczona Zima pouczała upartego malca jak poradzić sobie w wielkim świecie. Nowy Rok otrzymał prezenty od dwunastu miesięcy m.in. parasolkę, łyżwy, książkę, kwiaty, miód. Muzyczne życzenia złożyły pory roku. Wiosna „grała” na gitarze, Lato na flecie, a Jesień na trójkącie. Przedstawienie przeplatane było wesołymi piosenkami i tańcami. Dziewczynki zatańczyły do utworów „Parasolki”  i „Zimowy show”.Widzowie nagrodzili małych artystów gromkimi brawami.  Po przedstawieniu Zima poczęstowała wszystkie dzieci słodkimi malinkami. Spotkanie zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.                                   

Informację przygotowała Beata Gorzkiewicz

 Image

 Image

 Image

 Image

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 09 marzec 2010 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed