Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Szkoła bez Przemocy arrow Zajęcia profilaktyczne
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Zajęcia profilaktyczne PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
środa, 09 grudzień 2009

Od kilku tygodni pani pedagog Anna Żabowska realizuje w klasie VIb zajęcia z zakresu komunikacji i współpracy w zespole klasowym. Zajęcia realizowane są na godzinie wychowawczej i trwać będą przez osiem kolejnych tygodni. Podczas tych spotkań prowadzonych w formie zabawy uczniowie nabywają nowe umiejętności z zakresu komunikacji, uczą się jak należy współpracować w grupie aby klasa była zgrana i wszyscy się w niej dobrze czuli. Zajęcia są też okazją do bliższego poznania się na poziomie przeczyć i własnych emocji.

Ostatnia aktualizacja ( środa, 09 grudzień 2009 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed