Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Szkoła bez Przemocy arrow Konferencja dla rodziców klas IV-VI
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Konferencja dla rodziców klas IV-VI PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
niedziela, 22 marzec 2009

W dniu 10 grudnia 2008 roku w naszej szkole odbyła się konferencja zorganizowana dla rodziców uczniów klas IV-VI w ramach uczestnictwa szkoły w Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej odbywającej sie pod patronatem Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego ,,Szkoła bez przemocy”. Zaproszonymi na spotkanie gośćmi byli: rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Płońsku- Iwona Pawłowska, dzielnicowy rewiru obwodzie którego znajduje sie szkoła- Paweł Wudarczyk oraz kierownik Punktu Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie – Elwira Konopka. W spotkaniu towarzyszyły nam lokalne media reprezentowane przez ,,Płońszczk Press”. Spotkanie miało na celu ukazanie rodzicom prawnych konsekwencji popełniania przez dziecko przestępstwa lub wykroczenia ( wandalizm, przezwiska skierowane do innych). Udział w programie ,,Szkoła bez przemocy” związany jest z dążeniami do ustalonych celów, jak dążenie do poczucia wspólnoty i wzajemnego szacunku, budowania dobrego, bezpiecznego klimatu dla całej społeczności szkolnej i lokalnej oraz szerokie działania przeciwko przemocy, wykrywanie jej i właściwe reakcje na nią.

 Image

 Image

 Image

 Image

 

Ostatnia aktualizacja ( środa, 25 marzec 2009 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed