Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Klas IVe na wernisażu
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Klas IVe na wernisażu PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
wtorek, 17 marzec 2009

W piątek 20.02.2009r. wybraliśmy się całą grupą na Wernisaż Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej. To nie jest nasz pierwszy pobyt w Galerii „P”. Zwiedziliśmy już trzy wcześniejsze wystawy, nigdy jednak nie byliśmy na uroczystym otwarciu. Z ogromnym zainteresowaniem obejrzeliśmy przygotowaną wystawę i wysłuchaliśmy tego, co do powiedzenia mieli jej twórcy. Po oficjalnym otwarciu, autografy, rozmowy ze znajomymi, wywiad dla prasy lokalnej, która zainteresowała się tak liczną obecnością uczniów i na koniec poczęstunek.

 

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 17 marzec 2009 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed