Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Klasa IVe w przedszkolu nr 4
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Klasa IVe w przedszkolu nr 4 PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
wtorek, 17 marzec 2009

W dniu 13 lutego nasza klasa kolejny raz przedstawiła baśń „Dziewczynka z zapałkami”. Tym razem wystąpiliśmy przed dziećmi z przedszkola nr 4 w Płońsku. Poczuliśmy się jak prawdziwi artyści. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez panią dyrektor przedszkola i dzieci, które z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały naszej bajki. Nagrodzeni brawami i zachęceni do dalszego działania wyruszyliśmy do szkoły. Po drodze wstąpiliśmy do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Obejrzeliśmy wystawę fotografii „Twarze telewizji zatrzymaliśmy się na chwilę w czytelni. Pani Bożena Kaliściak opowiedziała nam o pracy w bibliotece, zasadach korzystania z czytelni, udostępniła do przejrzenia czasopisma i zabawne książki dla dzieci. Na koniec pokazała ławeczkę spełniającą wszystkie marzenia, zaczarowane skrzypce i melonik i zaprowadziła nas do działu z książkami dla dzieci.

 Image

 Image

 Image

 Image

 

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 17 marzec 2009 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed