Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Klasa IVe integracyjna w Galerii "P"
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Klasa IVe integracyjna w Galerii "P" PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
wtorek, 24 luty 2009

W dniu 16.01. 2009 roku odwiedziliśmy kolejny raz Galerię „P” w której obejrzeliśmy wystawę prac Anny Sobierajskiej i Barbary Rowdal „Świat ikon”.W tematykę prac wprowadziła nas pani z Galerii odpowiadając na wszystkie nasze pytania dotyczące autorek prezentowanych prac, techniki wykonywania ikon, materiałów potrzebnych do tego typu prac. Wyszukiwaliśmy podobieństwa i różnice w oglądanych obrazach ponieważ zauważyliśmy, że wiele obrazów jest do siebie podobnych. Dowiedzieliśmy się, że ojczyzną pisania ikon jest Rosja. To już trzecia wystawa obrazów którą obejrzeliśmy. Z coraz większym zainteresowaniem czekamy na każdą kolejną.

 Image

 Image

 Image

 Image

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 17 marzec 2009 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed