Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Klasa IVe integracyjna występ
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Klasa IVe integracyjna występ PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
wtorek, 24 luty 2009

Dnia 14 stycznia 2009 roku podczas zebrania semestralnego nasza klasa IVe przedstawiła dla rodziców baśń „Dziewczynka z zapałkami”. W roli głównej wystąpiła Paulina Żuławnik. Pozostałe role odegrali wszyscy uczniowie naszej klasy. Była staruszka, dzieci o ogromnych serduszkach, palacz który kupił dużą ilość zapałek, mama z Piotrusiem oraz pan i pani którzy odmienili los biednej dziewczynki. Były również dobre duszki przekazujące mądre myśli. Wszyscy zaangażowali się w przygotowanie dekoracji oraz odpowiednich do ról strojów. Występ został przyjęty przez rodziców bardzo ciepło i nagrodzony gromkimi brawami.

 Image

 Image

 Image

 Image

 

 

Ostatnia aktualizacja ( środa, 25 luty 2009 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed