Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Klasa IVe integracyjna.
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Klasa IVe integracyjna. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
wtorek, 24 luty 2009

Jesteśmy pierwszą w historii szkoły klasą czwartą, tworzącą zespół integracyjny. Nasza klasa liczy zaledwie 19 osób. Naszym wychowawcą jest Danuta Krysiak. Większość zajęć lekcyjnych prowadzona jest przez dwóch nauczycieli; nauczyciela przedmiotu i nauczyciela wspomagającego. Ponieważ chodzimy do klasy już czwarty rok, wszyscy doskonale się znamy. Możemy wzajemnie liczyć na siebie w trudnych chwilach. W tym roku szkolnym mieliśmy wspólną wycieczkę do Biskupina, odwiedziliśmy leśniczówkę w ramach prowadzonych Dni Lasu, dwukrotnie byliśmy już w Galerii „P”. W listopadzie odwiedziliśmy groby na płońskim cmentarzu oddając hołd wszystkim poległym podczas wojen. Braliśmy również udział w koncercie muzycznym „Klasyka na jazzowo”i przedstawieniu teatralnym „Mity”.Grupa dwunastu osób z naszej klasy, wzięła również udział w wycieczce do Warszawy gdzie zwiedzaliśmy Zamek Królewski i mieliśmy zajęcia sportowe: jazdę na łyżwach. Jesteśmy zespołem, który chętnie uczestniczy w różnych dodatkowych zajęciach. Mamy wśród nas mistrzynię w pływaniu, najlepszego bramkarza klas czwartych, kilku dobrych piłkarzy, sporą grupę chórzystów, malarkę i artystkę sceniczną. W naszych wszelkich przedsięwzięciach dzielnie pomagają nam rodzice za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Image 

 

 

Ostatnia aktualizacja ( środa, 25 luty 2009 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed