Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Klasa IIId w Sądzie Rejonowym
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Klasa IIId w Sądzie Rejonowym PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
środa, 18 luty 2009
W środę 11 lutego 2009r. klasa integracyjna III d była na wycieczce w Sądzie Rejonowym w Płońsku. Lekcję w sali rozpraw ciekawie poprowadziła Sędzia Iwona Kaniewska. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca sędziego, prokuratora i obrońcy. Wcieliły się w ich role i zainscenizowały, krótką rozprawę sądową.. Poza tym dowiedziały się jakie prawa mają dzieci oraz poznały ważne pojęcia związane z sądem. Kolorowały obrazek przedstawiający salę rozpraw i poszczególne osoby przebywające w niej. Każde dziecko mogło włożyć togę i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Po ponad godzinnej lekcji w sądzie, dzieci pełne wrażeń i nowych wiadomości wróciły do szkoły.

 Image

Image 

 Image

 Image

 
Ostatnia aktualizacja ( środa, 18 luty 2009 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed