Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Przedstawiwnie przygotowane przez kl.IIId
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Przedstawiwnie przygotowane przez kl.IIId PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
poniedziałek, 02 luty 2009

W dniu 14  stycznia 2009r. klasa integracyjna IIId gościła dzieci niepełnosprawne z klas V i VI z Zespołu Szkół Specjalnych wraz z wychowawczynią Iwoną Giedrojć. Uczniowie naszej klasy zaprezentowali przedstawienie „Witamy zimę”. Pani Zima i Mróz zachęcali do wesołych zabaw zimowych. Ciepło ubrane dzieci z sankami i łyżwami cieszyły się z przybycia Srebrnej Pani. Dzieci zimą pamiętały również o głodnych ptakach i zającach. Nauczycielka udzielała dzieciom rad jak bezpiecznie bawić się na śniegu. Inscenizacja przeplatana była wesołymi piosenkami o zimie. Goście z zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie i rozpoznali postacie występujące w nim. Nagrodzili dzieci gromkimi brawami. Spotkanie integracyjne zakończyło się słodkim poczęstunkiem iwspólną zabawą przy muzyce. W piątek uczniowie naszej klasy zaprezentowali to samo przedstawienie klasom zerowym.

 Image

 Image

 Image

 Image

 

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 03 luty 2009 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed