Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Z życia klasy IIe
czwartek, 19 lipiec 2018

Z życia klasy IIe PDF Drukuj E-mail
piątek, 09 styczeń 2009

1.     Rok szkolny 2008/2009

Minęły wakacje.

Czas rozpocząć naukę.

To nie żarty!

To już druga klasa!

2.     A tak spędziliśmy ANDRZEJKI.

3.     A jak wspaniale spędzamy czas na zajeciach plastycznych poświęconych orgiami. Papierowe cuda – gwiazdki, bałwanki, kule, kolczatki – to praca naszych małych rączek.

Wszystkie te prace przekażemy na Kiermasz Bożonarodzeniowy.

4.     I plusk do wody!

Bardzo lubimy zajęcia na basenie.

5.     „Przyjedź do nas Mikołaju” – to temat apelu. Piosenki, wiersze wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

6.     Braliśmy udział w Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym „Świąteczne Miasto”. Zrobiliśmy piękną złotą gwiazdę z makaronu. Podczas uroczystości „Jasne Święta” otrzymaliśmy EXTRA NAGRODĘ  od Tygodnika EXTRA PŁOŃSK.

7.     W grudniowy poranek odwiedziliśmy gabinet stomatologiczny pani doktor Bielskiej.

8.     Chętnie występujemy na scenie. W ramach koła teatralnego „Bajeczka” przygotowaliśmy przedstawienie „Czerwony Kapturek” dla oddziałów przedszkolnych.

Ostatnia aktualizacja ( piątek, 06 luty 2009 )