Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowych arrow Mistrzostwa Płońsk w lekkoatletyce
czwartek, 26 kwiecień 2018

Mistrzostwa Płońsk w lekkoatletyce PDF Drukuj E-mail
środa, 19 listopad 2008

MISTRZOSTWA PŁOŃSKA W LEKKOATLETYCE

Na miejskim stadionie 8 października 2008 rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Płońska w lekkoatletyce. Nasza szkoła wystawiła około 50 osób. Dzieci rywalizowały w Biegu na 60m, 600m, 1000m, skok w dal, rzut piłeczką palantową. Nasza Szkoła zdobywając 216 punktów, uzyskała tytuł Mistrza Płońska w lekkoatletyce .

Wręczenie pucharu przez Dyrektora MCSiR Waldemara Kunickiego.

MISTRZOSTWA PŁOŃSKA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

10 października w dolinie płonki rozegrano indywidualne oraz drużynowe Mistrzostwa Płońska w Biegach przełajowych na dystansie 600m. Naszą szkolną reprezentacje reprezentowało 20 chłopców i 15 dziewczynek. We wszystkich kategoriach wiekowych mieliśmy mistrza oraz zdobyliśmy 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 05 luty 2009 )