Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowych arrow Podsumowanie konkursów i zawodów sportowych Kl.IV-V
czwartek, 26 kwiecień 2018
 
 
Podsumowanie konkursów i zawodów sportowych Kl.IV-V PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
piątek, 03 październik 2008

Podsumowanie konkursów i zawodów sportowych

Klasy 4-5

1) W Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Siatkowej pod kierunkiem p.M.Zaborowskiego zajęliśmy I m-ce.

2) W Halowych Mistrzostwach Płońska w Lekkoatletyce pod kierunkiem p.R.Brzozowskiej i p.P.Matczaka zajęliśmy I m-ce.

3) II m-ce w Mistrzostwach Rejonu w Mini Piłce Koszykowej (n-l p.R.Brzozowska)

4) III m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju (n-l p.I.Ciborowska).

5) III m-ce zajął Kamil Popowski w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych (n-l p.M.Zaborowski)

6) I m-ce w Mistrzostwach Płońska w Piłce Nożnej (n-l p.K.Szymański)

7) I m-ce w Powiatowych Zawodach Danon Cup piłka nożna (n-l p.P.Matczak)

8) II m-ce na szczeblu powiatowym w piłce nożnej Coca – Cola Cup (n-l p.K.Szymański)

9) I m-ce na szczeblu powiatowym w Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim dla Dzieci o Puchar Wielgusa(n-le p.K.Szymański, p. P.Matczak)

10) III m-ce w eliminacjach powiatowych piłki nożnej chłopców „Z podwórka na stadion” (n-le p.K.Szymański, p.P.Matczak)

11) III m-ce w Mistrzostwach Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców (n-le p.M.Zaborowski, p.P.Matczak) i I m-ce dziewcząt i chłopców na etapie powiatowym (n-le p.R.Brzozowska, p.M.Zaborowski)

12) I m-ce w Mistrzostwach Rejonu – Pływanie Drużynowe Dziewcząt i I m-ce w Mistrzostwach Rejonu – Pływanie Drużynowe Chłopców (n-le p.R.Brzozowska, p.M.Zaborowski)

13) II m-ce w zawodach powiatowych w dwa ognie chłopców (n-l p.M.Zaborowski)

14) I m-ce w Powiatowym Trójboju Dziewcząt – Monika Osica (n-l p.R.Brzozowska)

15) I m-ce w Powiatowym Trójboju Chłopców – Kamil Popowski (n-l p.M.Zaborowski)

W Powiatowym konkursie Recytatorskim „Dziecko w poezji polskiej”

II m-ce Kamil Popowski, wyróżnienie – Aleksandra Leszczyńska

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Dziecko bez przemocy” III m-ce Ewelina Smolińska

W Powiatowym Konkursie „Moje wędrówki po lesie” wyróżnienie Magdalena Wiatr

W Kangurze Matematycznym wyróżnienia otrzymali:

- Robert Piekarz 4b

- Jakub Misztal i Michaela Jarosławska 5c

W powiatowym Konkursie Ortograficznym

W miejskim turnieju pięknego czytania „opowieści o przyjaźni” II m-ce Natalia Sychowicz

 

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 05 luty 2009 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed