Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowych arrow Podsumowanie konkursów i zawodów sportowych Kl.IV-V
czwartek, 26 kwiecień 2018

Podsumowanie konkursów i zawodów sportowych Kl.IV-V PDF Drukuj E-mail
piątek, 03 październik 2008

Podsumowanie konkursów i zawodów sportowych

Klasy 4-5

1) W Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Siatkowej pod kierunkiem p.M.Zaborowskiego zajęliśmy I m-ce.

2) W Halowych Mistrzostwach Płońska w Lekkoatletyce pod kierunkiem p.R.Brzozowskiej i p.P.Matczaka zajęliśmy I m-ce.

3) II m-ce w Mistrzostwach Rejonu w Mini Piłce Koszykowej (n-l p.R.Brzozowska)

4) III m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju (n-l p.I.Ciborowska).

5) III m-ce zajął Kamil Popowski w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych (n-l p.M.Zaborowski)

6) I m-ce w Mistrzostwach Płońska w Piłce Nożnej (n-l p.K.Szymański)

7) I m-ce w Powiatowych Zawodach Danon Cup piłka nożna (n-l p.P.Matczak)

8) II m-ce na szczeblu powiatowym w piłce nożnej Coca – Cola Cup (n-l p.K.Szymański)