Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowych arrow Osiągnięcia w konkursach uczniów kl IIa
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Osiągnięcia w konkursach uczniów kl IIa PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
piątek, 20 czerwiec 2008
Uczniowie klasy IIa stanowią wspaniały zespół edukacyjny i wychowawczy. W roku szkolnym 2007/2008 osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce ( 19 wyróżnionych). Chętnie biorą udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych  i osiągają w nich wysokie wyniki.
W konkursie miejskim w kategorii hasło „Pedałuj z głową i w kasku” nagrody zdobyli: Mikołaj Sawicki, Klaudia Śladowska, Mateusz Kaniewski, Karina Łuniewska, Przemek Połosak, Daniel Traczyński, w kategorii plakat – Łukasz Goszczyński. W konkursie miejskim w kategorii hasło „Pedałuj z głową i w kasku” nagrody zdobyli: Mikołaj Sawicki, Klaudia Śladowska, Mateusz Kaniewski, Karina Łuniewska, Przemek Połosak, Daniel Traczyński, w kategorii plakat – Łukasz Goszczyński.
W plastycznym konkursie powiatowym „Dbam o zęby” wyróżnienie Daniel Traczyński.
W miejskim konkursie plastycznym „Anioły na szkle malowane” nagroda dla Rafała Kępczyńskiego.
W miejskim konkursie literackim „Moje miasto Płońsk” nagrodzono Krystynę Banaszewską, Elwirę Barygę, Karinę Łuniewską, Julię Krawczyk, Emilię Tokarską, Julitę Więcław, Przemka Połosaka, Daniela Traczyńskiego.
W powiatowym konkursie plastycznym „Radosny uśmiech – radosna przyszłość” wyróżniono Karinę Łuniewską.
W wojewódzkim konkursie plastycznym „112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie” w etapie miejskim wyróżniono Klaudię Śladowską.
W szkolnym konkursie literackim „Był sobie wiersz” wyróżnienie zdobyła Karina Łuniewska.
W szkolnym konkursie czytelniczym II miejsce Julita Więcław.
Uczniowie znajdują czas na zajęcia pozalekcyjne. Do szkoły Muzyki i Tańca „Nutka” uczęszcza Elwira Baryga i Julita Więcław.
W Szkole Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu kształci się Krystyna Banaszewska.
W małych marżoletkach tańczą Sandra Dyna, Patrycja Sękowska Ola Józefowska, Julita Więcław, Karina Łuniewska, Klaudia Śladowska.
W płońskim klubie SPARTA Płońsk trenuje Łukasz Goszczyński.
Emilia Tokarska należy do PUKS Płońsk. Bierze udział w zawodach pływackich różnego szczebla. W tym roku szkolnym zdobyła 29 złotych medali, 9 srebrnych i 1 brązowy oraz wiele pucharów i statuetek.
Uczniowie klasy IIa stanowią wspaniały zespół, którym może szczycić się szkoła i rodzice.
Wychowawca klasy – Lilla Kornatowska

Ostatnia aktualizacja ( piątek, 20 czerwiec 2008 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed