Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Mali regionaliści z płońskiej Trójki.
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Mali regionaliści z płońskiej Trójki. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
czwartek, 12 kwiecień 2018

Dnia 12 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy III B Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku w ramach realizacji w roku szkolnym 2017/2018 innowacji pedagogicznej „Mali regionaliści z płońskiej Trójki” przygotowali inscenizację pt. „Płońsk – moje miasto, mój dom” Zaprezentowali społeczności uczniowskiej przygotowane wiersze i piosenki o rodzinnym mieście, legendę „Jak to z płońskim herbem było” oraz prezentację multimedialną „Płońsk moje miasto”. Działania te były zwieńczeniem całorocznej pracy w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej w tej klasie.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed