Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Pokaz historyczny.
środa, 25 kwiecień 2018

Pokaz historyczny. PDF Drukuj E-mail
piątek, 23 marzec 2018

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku uczestniczyli w pokazie historycznym ukazującym walkę narodu polskiego o niepodległość. Program przedstawiła grupa artystyczna „Rekonstrukto". Prowadzący wystąpili w mundurach żołnierskich z okresu powstań narodowych, opowiadali ciekawostki historyczne, prezentowali kolekcję replik broni. Publiczność miała możliwość czynnego udziału w występie. Ta żywa lekcja historii wzbudziła duże zainteresowanie wśród wszystkich uczniów i na pewno długo pozostanie w ich pamięci. To jedno z wielu działań podejmowanych w SP 3 w roku szkolnym 2017/2018 ogłoszonym przez Minister Edukacji Narodowej „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.

Ostatnia aktualizacja ( niedziela, 25 marzec 2018 )