Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Konkurs Samorządowy
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Konkurs Samorządowy PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
poniedziałek, 08 styczeń 2018

14 grudnia 2017 roku odbył się miejski etap Samorządowego Konkursu Wiedzy o Płońsku. Z naszej szkoły wzięły w nim udział 3 uczennice: Zofia Klimczewska z kl. VI a, Wiktoria Jagiełło i Martyna Pajewska z kl. VI b. Rezerwową uczestniczką była Amelia Goldberg z kl. VI a. Rywalizowały one z uczniami 4 szkół podstawowych. Uczestnicy Konkursu odpowiadali na pytania z trzech dziedzin: „Płońsk historyczny”, „ Płońsk współczesny” i „ Płońsk samorządowy”. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce, a Zofia Klimczewska 2 miejsce indywidualnie. Za udział w konkursie uczniowie otrzymali drobne upominki.

 Image

 Image

 

< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed